top of page

Diğer Hizmetlerimiz 

TSS - The Student Services olarak uzman kadromuz ile müşterilerimizin yurtdışı seyahatleri boyunca ihtiyacı olan vize başvuruları, konaklama, transfer hizmetleri, sağlık sigortası ve benzeri her türlü kendilerine en iyi şekilde sunmaktan memnuniyet duyarız. 

Vize Danışmanlığı 

Yurtdışı seyahatinizde ihtiyacınız olan en uygun vize için her türlü organizasyon uzman kadromuz tarafından eksiksiz ve en doğru şekilde sizin için yapılmaktadır. Vize randevularının alınması, online formların doldurulması, vize başvuru evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanması, başvuru esnasında ve başvuru sonrasında takip işlemleri hizmetimiz kapsamındadır. 

- Schengen Vizeleri

- Birleşik Krallık (İngiltere) Vizeleri 

- ABD Vizeleri 

- İrlanda Vizeleri

- Kanada Vizeleri

- Avustralya Vizeleri

- Diğer Ülke Vizeleri 

Vize türleri detayları için Blog sayfamızı inceleyebilirsiniz. 

Yurtdışı seyahatiniz sırasında en önemli şey güvenli ve temiz bir yerde konaklamanızdır. Bu noktada sizin için farklı alternatifler sunuyor ve tercihleriniz doğrultusunda gerekli organizasyon ve rezervasyonları sizin için yapıyoruz. 

Konaklama 

Transfer 

Yurtdışı seyahatlerinizde gideceğiniz yere güvenle ve en kolay şekilde ulaşmanız için uçak bileti rezervasyonları, havalimanı transferi ve lokal transfer organizasyonları için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Seyahatleriniz esnasında ihtiyacınız olacak sağlık sigortası organizasyonları, tercümanlık ve rehberlik hizmetleri ve diğer konularla ilgili bizlerle iletişime gelebilirsiniz. 

Diğer Hizmetler 

bottom of page