top of page

Staj Programları 

ERS Student Services markamız altında kendi üniversiteleri bünyesinde Erasmus Staj Hareketliliği yapmaya hak kazanan öğrencilerimiz için Avrupa'da partner olduğumuz şirketlere staj yerleştirmesi gerçekleştirmekteyiz. Dileyen öğrenciler için vize başvuru danışmanlığı, konaklama, uçak bileti ve sağlık sigortası vb. alanlarda ayrıca hizmet sunmaktayız. 

Erasmus Staj
Hareketliliği

Üniversitelerin Uluslararası İlişkiler Bölümleri her yıl Erasmus Staj Hareketliliği için kota belirlemekte ve kendi prosedürleri doğrultusunda hareketliliğe katılacak öğrencileri belirlemektedir. 

Staj yerleştirmeleri Erasmus programı gereği minimum 60 gün sürmektedir. Öğrencilerimize kendi bölümlerinde ve alanlarında maksimum fayda sağlayacakları en doğru şirketlere yerleştirilmektedirler. 

Öğrenciler gidecekleri ülkeye göre uçak, konaklama ve yaşam giderleri için aylık hibe almaktadırlar. 

1. ve 2. Grup Ülkeler Hibe Miktarı 750 Euro/Ay

Almanya, Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Güney Kıbrıs, Hollanda, İrlanda, İspanya, İsveç, İtalya, İzlanda, Lihtenştayn, Lüksemburg, Malta, Norveç, Portekiz, Yunanistan

3. Grup Ülkeler Hibe Miktarı 600 Euro/Ay

Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Hırvatistan, Kuzey Makedonya, Letonya, Litvanya, Macaristan, Polonya, Romanya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Türkiye

Yönetim - İşletme 

Pazarlama

İnsan Kaynakları

Finans 

Muhasebe

Makine Mühendisliği

Elektrik - Elektronik Mühendisliği

İnşaat Mühendisliği

Bilgisayar Mühendisliği

Yazılım Mühendisliği

Endüstri Mühendisliği

Turizm Otelcilik ve Konaklama 

Hukuk

Halkla İlişkiler

Grafik Tasarım 

Hemşirelik

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Beden Eğitimi ve Spor

Staj Alanları 

bottom of page