top of page

Dil Eğitimi Programları 

Herkes ana dilini duyarak ve konuşarak öğrenir. Bu yabancı diller içinde geçerli bir kuramdır. Bir dili öğrenmenin en kolay yolu o dilin konuşulduğu ülkede yaşamak ve günlük yaşantınızda o dili özümsemektir.

TSS The Student Services olarak danışanlarımıza, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Çince, Japonca ve Arapça dilleri için en doğru ülke , program ve okulları seçimleri konusunda danışmanlık hizmeti sunuyor ve seyahatlerini baştan sona organize ediyoruz.

Yarı Yoğun Dil Programları 

Yarı Yoğun Dil Programları haftalık 15 ya da 20 derslik programlar olup gramer, günlük konuşma, yazma, dinleme, yeni kelime öğrenme ve telaffuz derslerini içerir. Bu tür programlar genellikle Pazartesinden Cumaya sabahtan öğlene kadar ya da öğleden akşama kadar sunulan yarın günlük programlardır. Programlara 2 ile 44 hafta arasında kayıt yaptırılabilir. Minimum katılım yaşı 16'dır. 

Yoğun Dil Programları haftalık 25, 30, 35 ya da 40 derslik programlar olup gramer, günlük konuşma, yazma, dinleme, yeni kelime öğrenme ve telaffuz derslerinin yanı sıra kişinin dil seviyesine uygun olarak Gramer, Akademik Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi vb. ek dersleri içerir.   Bu tür programlar genellikle Pazartesinden Cumaya sabahtan öğleden sonra ya da akşama kadar sunulan tam günlük programlardır. Programlara 2 ile 44 hafta arasında kayıt yaptırılabilir. Minimum katılım yaşı 16'dır. 

Yoğun Dil Programları 

Sınav Hazırlık Programları 

Bu tür programlar eğitim ve kariyerleri için dil seviyesini belirlemek ve uluslararası geçerliliği olan bir sertifika almak isteyen kişiler için hazırlanmış programlardır. IELTS, TOFEL, PTE, TestDaF, DELF, DELE, TOIEC, TOLES, BEC, BULATS gibi sınav hazırlık programlarına kayıt için dil okulları orta düzeyde dil yeterliliği istemektedir. 

Hukuk, Turizm, Tıp, Mühendislik gibi uzmanlık alanlarında yabancı dillerini geliştirmek isteyen kişiler için özel hazırlanmış olan programlardır. Dil okulları tarafından genellikle yoğun programlar dahilinde Genel İngilizce programları ile birlikte sunulmaktadır. Programlar için orta düzeyde dil yeterliliği istenebilir.

İş İngilizcesi Programları

Profesyoneller İçin
Dil  Programları

Yoğun iş temposu içinde dil eğitimine çok uzun süre vakit ayıramayan profesyonel çalışanlar için, istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kendilerine özel hazırlanmış müfredat ile bire- bir ya da maksimum 4 kişilik kapalı gruplar içinde sunulan programlardır. Kişiye özel hazırlanan müfredat, kişiye özel tahsis edilen eğitmenlerle 1 ya da 2 haftalık yoğun bir program dahilinde verilir.  

İngilizce öğretmenlerine yönelik hazırlanan, eğitim ve öğretim tekniklerini geliştirebileceğiniz , uluslararası geçerliliği olan CELTA, DELTA ve TEFL programlarıdır. Programlara katılım için iyi derecede İngilizce yeterlilik istenmekte, ayrıca bazı programlar için iş tecrübesi istenmektedir. 

İngilizce Öğretmenlerine Yönelik Programlar 

bottom of page